Son Sorgulamalar

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu


Ülkemizde birçok özel ve devlet üniversitelerine bağlı hastaneler bulunmaktadır. Bu hastanelerimiz bulundukları bölgelerde sağlık alanında büyük hizmetler sağlamıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ‘de bulunduğu bölgeye hizmet veren nadide hastanelerden biridir. Hastane 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi web sayfası üzerinden bazı bilgileri sizlerle paylaşmaktadır. Bu bilgilerden bazıları online randevu alma, labratuvar tahlil sonucu öğrenme gibi bilgilerdir.

maltepeAşağıda sizlere Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu alabilmeniz için bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden örnek numarası ve doğum tarihiniz istenecektir. Bu bilgileri istenilen alana girip sorgula butonuna tıkladığınızda laboratuvar tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Numarası

Bazen internetten yaptığınız işlemlerinizi teyit veya başka bir işlem yapmak için telefon numarsına ihtiyacınız olabilmektedir. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon numarası çağrı merkezi olarak 444 0 620 dir. Adres ve diğer telefon numaraları da aşağıda verilmiştir.

Adres
Feyzullah Cad. No:39 Maltepe/İstanbul
Telefon
444 06 20 – 0850 811 02 51
Faks
0216 399 00 60
E-Posta
info@maltepehastanesi.com.tr

Bir önceki yazımız olan Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma başlıklı makalemizde Maltepe Üniversitesi Hastanesi, Maltepe Üniversitesi Hastanesi internetten online randevu alma ve Maltepe Üniversitesi Hastanesi telefon numarası çağrı merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.