Son Sorgulamalar

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma


Ülkemizin hızlı gelişimi sonucu artık işlemler tamamen olmasa da kısmen internetten yapılabilmektedir. İnternet üzerinden alışveriş, ev, araba alım satımı gibi işlemler artık rutin haline gelmiştir. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’de online işlemleri kullanarak internetten online randevu alma işlemini yaptırmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 1997 yılında kurulmuş ve şu anda ülkemizin sayılı hastaneleri arasında yer almaktadır. Hastane bünyesinde 20 profesör, 8 doçent, 42 yardımcı doçent, 14 uzman, 1 öğretim üyesi ve 46 araştırma görevlisi bulundurmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma

Hastaneden randevu alma işlemi internet üzerinden rahtlıkla yapılabilmektedir. Bu işlemler artık evlerimizde internetin kullanımının yaygınlaşması ile birlikte daha da kolay hale gelmiştir. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu alma işlemi için aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza 4 aşamalı bir hastane randevu alma sayfası çıkacaktır.

maltepeİlk aşamada randevu almak istediğiniz bölümü seçin. İkinci aşamada seçmiş olduğunuz polikliniğin muayene olmak istediğiniz doktorunuzu seçin. Üçüncü aşamada belirlemiş olduğunuz doktorun boş olan randevu tarih ve saatini seçip ilerleyin. Ardından kendi bilgilerinizin olduğu ekran açılacaktır. Bu ekrana kendi bilgilerinizi girip randevu al butonuna tıklayın. Sizden kendi bilginiz olarak TC kimlik numaranız, hasta adı ve soyadınız gibi bilgiler istenecektir. Bu bilgilerden yıldızlı olan bilgileri kesinlikle girmeniz gerekmektedir.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Numarası

Bazen internetten yaptığınız işlemlerinizi teyit veya başka bir işlem yapmak için telefon numarsına ihtiyacınız olabilmektedir. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon numarası çağrı merkezi olarak 444 0 620 dir. Adres ve diğer telefon numaraları da aşağıda verilmiştir.

Adres
Feyzullah Cad. No:39 Maltepe/İstanbul
Telefon
444 06 20 – 0850 811 02 51
Faks
0216 399 00 60
E-Posta
info@maltepehastanesi.com.tr

Bir önceki yazımız olan TEOG Sınavı Ne Zaman Yapılacak? başlıklı makalemizde TEOG, TEOG sınav giriş belgeleri ve TEOG sınav tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.