Son Sorgulamalar

Maltepe Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama


Maltepe İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunmaktadır. Maltepe İlçesi, ilçe olarak Ümraniye ve Kartal ile komşu olup, güney tarafında Marmara Denizi bulunmaktadır. Yüzölçümü 52 kilometrekare ve 2017 yılı nüfus sayımına göre nüfusu da yaklaşık 498.000 civarındadır.

Maltepe Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama

Maltepe Belediyesi e-belediye hizmetini kullanan belediyelerden biridir. E-belediye hizmeti sayesinde artık bütün işlemlerimiz kolaylaşmış olup bu sistem bizlere fazlası ile zaman kazandırmaktadır.

Maltepe Belediyesi emlak borcu sorgulama, Maltepe Belediyesi borç sorgulama ve ödeme gibi işlemlerinizi günün her anında aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde yapmanız mümkündür. İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden ilk önce resimdeki yazıyı tam ve doğru olarak yazmanızı, ardından da TC kimlik numaranızı, sicil numaranızı veya vergi kimlik numaranızı yazmanız istenecektir. Bu bilgileri istenen alana yazdıktan sonra alt tarafta bulunan borç sorgula butonuna tıklayarak borcunuzu sorgulayabilir ve istediğiniz borcu seçerek ödeyebilirsiniz.

Maltepe Belediyesi emlak borcu sorgulama, Maltepe Belediyesi borç sorgulama ve ödeme ile ilgili işlemlerinizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Ayrıca ödemelerinizi belediyeye doğrudan yapmak istiyorsanız aşağıdaki bilgileri de kullanabilirsiniz.

Maltepe Belediyesi Adresi: Feyzullah Mahallesi, No: 292 Maltepe/İstanbul

Maltepe Belediyesi telefon numarası: (0216) 458 99 99

Bir önceki yazımız olan Küçükçekmece Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri başlıklı makalemizde Küçükçekmece Belediyesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.