Son Sorgulamalar

Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama


Önceden günlerce adliyeye gidilir gelinirdi. Davam ne zaman, davamın sonucu ne olmuş, davamın seyri nasıl gibi sorunlar karşısında adliyeye git gel yapılırdı. Şimdi ise ülkemizin e-devlet sistemine geçişi ile beraber insanlar kendisi hakkında açılan bir davanın olup olmadığını, açılmış olan davaların seyrini internet üzerinden online olarak öğrenilebilmektedir.

Sizde hakkınızda açılan bir davanın olup olmadığını veya açılmış olan davanızın sonuçlarını internet üzerinden görebilirsiniz. Hakkınızda açılan dava olup olmadığını öğrenmek için mahkeme dava sorgulaması yapmanız gerekmektedir.

adalet_bakanligiMahkeme Dava Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Hakkınızda açılan davaların seyrini öğrenmek için postaneden şahsınıza alacağınız e-devlet şifresi ile e-devlet sitesine giriş yapmanız ve ardından açılacak olan sayfada kişisel sorgulamalar bölümünden dava sorgulaması yapmalısınız.

Mahkeme dava dosyası sorgulaması yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. UYAP Mahkeme Dava Sorgulama:Mahkeme dava sorgulama işlemlerinde e devlet sisteminin kullanımı çok basittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.