Son Sorgulamalar

Maaş Öğrenme ve Bordro Alma


Devletimizin online sisteme geçmesinden dolayı artık çoğu işlemlerimizi internet üzerinden online olarak halledebilmekteyiz. Böylece zamandan büyük oranda tasarruf sağlamaktayız. Böyle olunca da bize sadece sorgulama ve sonucu öğrenme gibi basit işlemler düşüyor.
İnternet üzerinden öğrenebileceğiniz bilgilerden biri de Maaş Öğrenmedir. Maaşınızı internet üzerinden muhasebat.gov.tr adresinden sorgulayıp öğrenebilirsiniz. Maaşınızı öğrendikten sonra bunun çıktısını alıp bordro olarak ilgili yerlere kurumunuza onaylattıktan sonra verebilirsiniz.
İnternetten Maaş Nasıl Öğrenilir? İnternetten Bordro Nasıl Alınır?
İnternetten online olarak maaşınızı öğrenmek ve bordro almak için aşağıda verdiğimiz linke tıklayın. Size kişi bordrosu(ebordro.muhasebat.gov.tr) adı altında bir sayfa açılacaktır. Açılan bu sayfada sizden bazı bilgileri doldurmanız istenecektir.

Maaş Öğrenme ve Bordro Alma
Bu bilgiler sizin sıklıkla kullandığınız bilgilerdir. Bunlar TC kimlik numaranız, memuriyet sicil numaranız, emekli sicil numaranız, bordro dökümü almak istediğiniz yıl ve o yıla ait olan ay bilgisidir. Bunları ilgili alanlara yazdıktan sonra güvenlik için oluşturulmuş olan resimdeki yazıyı da yazıp “Gönder” butonuna tıklayın.
Alt tarafta size excel dökümanı halinde açabileceğiniz ve aynı zamanda bilgisayarınıza da kaydedebileceğiniz bir dosya sunulacaktır.
Bu dökümanın üzerine tıklayıp açılmasını sağlayın ve bordro dökümünüzü görün.
Bu işlemleri yaptığınız halde maaşınızı göremiyorsanız bu sizin say2000i de kayıtlı olmadığınızı gösteriyordur. Durumu çalıştığınız kurumun muhasebe bölümüne bildirerek kaydınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Not: İçerisinde bulunduğunuz aya ait maaş bordrosu almak için ayın 14’ünü beklemeniz gerekmektedir. Çünkü yeni maaş bordroları sisteme her ayın 14’ünde aktarılır. Ayın 14’üne kadar olan zamanda önceki ayların maaş bordrolarını görebilirsiniz.
Maaşınızı öğrenmek ve bordronuzu almak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. sorgulamalarim

    Online Sorgulama MerkeziMaaş Öğrenme ve Bordro Alma

  2. 3000 tl maas alan 4857 bir isci 2200 memur maasina gecis yapmak istiyor maliyeye nasil yuk oluyor

  3. İlk maaş , kişisel pc , photoshop öğrenme, Büyükçekmece Belediyesi admin kullanıcı passworld kimliği işte staj dediğin budur ❤️❤️

  4. Maaş Öğrenme Android uygulamasının 1.16 sürümü yayınlandı, hemen ücretsiz indirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.