Son Sorgulamalar

LG Garanti Sorgulama


LG marka bir cihazınız var ve ne kadar süre sonra garantisinin biteceğini bilmiyor musunuz? İnternet üzerinden kolay bir sistem vasıtası ile LG garanti sorgulama işlemini kolaylıkla yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Son derece basit bir işlem ile LG cihazınızın garantisini sorgulayabileceğiniz profesyonel sistem ile tanışmaya hazır olun!

LG Garanti Süresini Nasıl Öğrenirim?

lg-garanti-sorgulamaLG marka olan cihazınızın garantisinin bitimine kaç gün kaldığını veya garanti süresinin ne kadar olduğunu öğrenmek için tek yapmanız gereken işlem internet üzerinden LG garanti sorgulama cümlesini aratmak olacaktır. Arama yaptıktan sonra karşınıza çıkan gelişmiş sistem üzerinden sorgulama işlemini başarıyla gerçekleştirebilir ve süresini öğrenebilirsiniz.

Sisteme Hangi Bilgiler Gerekir?

İlk olarak sisteme giriş yaptığınız takdir de sizlerden bir takım bilgiler istenilmektedir. LG garanti sorgulama sisteminden faydalanabilmeniz için telefon modeliniz ve telefon kodunu biliyor olmalısınız. Telefon modeli ve telefon kodunu sisteme girdikten sonra karşınıza çıkan panel vasıtası ile oldukça rahat bir şekilde hiçbir sorun yaşamadan garanti süresini öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. lg nin garanti anlayışı gibi fabrika ayarlarına sıfırlayıp yollama gibi insanları kandırmaca söz konusu değil

  2. LG G4 teki bootloop sorunu hala çözülebilir değil garanti süre zarfında değişim oluyor ya garanti bittikten sonra olursa?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.