Son Sorgulamalar

Küçükçekmece Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri


Küçükçekmece İlçesi Altınşehir, Beşyol, Cennet, Cumhuriyet, Fatih, Fevzi Çakmak, Gültepe, Halkalı Merkez, Halkalı İstasyon, İkitelli Atatürk, İkitelli Ziya Gökalp, İnönü, Kanarya, Kartaltepe, Kemalpaşa, Mehmet Akif, Söğütlüçeşme, Sultan Murat, Tevfik Bey, Yeni ve Yeşilova mahalleleri olarak toplamda 21 mahalleden oluşmaktadır. Çekmece adının ise gölden balık tutmak isteyenler için açılan kavisli setlerden aldığı kabul edilmektedir.

Küçükçekmece Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Küçükçekmece Belediyesi resmi web sayfası üzerinden birçok hizmeti vatandaşların kullanımına sunmuştur. Bu hizmetlerden biri de Küçükçekmece Belediyesi şikayet, dilek ve öneridir. Bu hizmet için Küçükçekmece Belediyesi bize ulaşın sayfasını kullanabilirsiniz.

Küçükçekmce Belediyesi şikayet ile ilgili aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımı ile belediyeye iletmek istediğiniz şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.  İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranız, adınız soyadınız gibi başvuru sahibinin bilgilerini içeren bir form bulunmaktadır. Bu alanı doldurup, alt tarafta bulunan konu açıklaması ve konu başlığı bölümlerini doldurup güvenlik kodunu girdikten sonra kaydet butonuna tıklayıp şikayetinizin iletilmesini sağlayın.

Küçükçekmece Belediyesi şikayet, dilek ve öneri işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Küçükçekmece Belediyesi Telefon Numarası

Küçükçekmece Belediyesi iletişim ile ilgili ayrı bir telefon numarası kullanmaktadır. Küçükçekmece Belediyesi iletişim merkezi numarası 444 4 360’dır.

Bir önceki yazımız olan Küçükçekmece Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme başlıklı makalemizde Küçükçekmece Belediyesi emlak vergisi sorgulama ve Küçükçekmece Belediyesi hızlı borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.