Son Sorgulamalar

KTÜ Farabi Hastanesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sonuçları


Trabzon ve bölgesinde hizmet veren Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi bölgenin en büyük hastanesi olma özelliği taşımaktadır. Hastane 800 yatak kapasitesine sahip ve her geçen gün hizmet verdiği hasta sayısında önemli artışlar görülmektedir.

KTÜ Farabi Hastanesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sonuçları

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi’nde muayene olup tahlil vermiş iseniz tahlil sonuçlarınızı internet üzerinden tahlil sonucu sorgulama işlemi ile yapmanız mümkündür. Aşağıda sizlere bu işlemi yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir.

İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranız, dosya numaranız ve şifre bilgileriniz sorulacaktır. Gerekli bilgileri ilgili alanlara girip bağlan tuşuna tıkladığınızda tahlil sonucu sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi laboratuvar tahlil/Tetkik sonucu sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

KTÜ Farabi Hastanesi Telefon Numarası, Adres ve İletişim Bilgileri

Karadeniz Teknik Üniversitesi, 61080, Trabzon, Türkiye
KTÜ Farabi Hastanesi Telefon Numarası : 0 462 377 3000
KTÜ Farabi Hastanesi Faks : +90 462 325 32 05 – 325 31 85
KTÜ Farabi Hastanesi E-Posta: information@ktu.edu.tr

Bir önceki yazımız olan KTÜ Farabi Hastanesi İnternetten Randevu Alma başlıklı makalemizde KTÜ Farabi Hastanesi internetten online randevu alma hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ktü tahlil sobuçları, ktu farabi hastanesi tahlil sonuçlari, ktu farabi tip fakültesi tahlil sonuçlari

Benzer Yazı

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Anaokulundan üniversiteye sloganıyla kurulan Maltepe Üniversitesi 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.