Son Sorgulamalar

KTÜ Farabi Hastanesi İnternetten Randevu Alma


Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi 1980 yılında üniversite rektörlüğü ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan bir protokolle 225 yataklı bir hastane ile hizmete başlamıştır. Hastane o günden bugüne kadar kendini geliştirmiş ve yatak sayısını arttırmış, buna paralel olarak ta hasta başvuru sayısı artmıştır.

KTÜ Farabi Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Hastane randevusu alma işlemi ülkemizin e-devlet sistemine hızlı geçişi sayesinde daha da kolay hale gelmiştir. Bu kapsamda her kurum kendi elektronik sistemini kurmuş ve hizmete sunmuştur.

Trabzon ilimizde bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi’nden internet üzerinden randevu alabilmeniz için aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda Farabi Hastanesi web randevu sistemine yönlendirilirsiniz.

Açılacak olan sayfada hastane randevusu için sizden istenen TC kimlik numarası ve doğum tarihi bilgilerinizi ilgili alanlara yazıp giriş butonuna tıklayarak web randevu sistemine giriş yapınız. Ardından randevu tarihi, poliklinik gibi bilgileri seçip randevu alma işleminizi yapabilirsiniz.

KTÜ Farabi Hastanesi internetten online randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Aynı sistem üzerinden hastane randevusu iptal etme işleminizi de yapabilirsiniz.

Randevu alırken aşağıdaki uyarılara dikkat etmelisiniz;

KTÜ Farabi Hastanesi Telefon Numarası, Adres ve İletişim Bilgileri

Karadeniz Teknik Üniversitesi, 61080, Trabzon, Türkiye
KTÜ Farabi Hastanesi Telefon Numarası : 0 462 377 3000
KTÜ Farabi Hastanesi Faks : +90 462 325 32 05 – 325 31 85
KTÜ Farabi Hastanesi E-Posta: information@ktu.edu.tr

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu başlıklı makalemizde Kacaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil/tetkik sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.