Son Sorgulamalar

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Tahlil Sonucu Öğrenme


1985 yılında Sağlık Bakanı olarak görev yapan Mehmet AYDIN’a zamanın başbakanı Merhum Turgut ÖZAL tarafından görev verilmesi ile Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi kurulmuştur. 1986 yılında 100 kişiye açık kalp ameliyatı yapılmış ve herhangi bir hasta kaybı yaşanmamıştır.

1987   yılında “Tüberküloz Dışı Göğüs Hastalıkları ve Astım Hastanesi” adı önce “Kalp ve Astım Hastanesi” müteakiben  “Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi” adını alarak, 12853 m2  kapalı alan ve 186 yatak kapasitesiyle 2005 yılına kadar Koşuyolu’ nda hizmet vermeye devam etmiştir.

Koşuyolu Kalp Hastanesi Randevu Alma

İnternetin yayılması ve bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte işlemlerinizi internet üzerinden yapabilmektesiniz. Koşuyolu Kalp Hastanesi randevu alma işlemi için de İnternet üzerinden hastane randevusu alma bölümünden online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Hastane randevusu alma işleminizi telefon yardımı ile de yapmanız mümkündür. Telefonla hastane randevusu alma işlemi için 182’yi tuşlamanız gerekmektedir.

Bütün bu işlemlerin nasıl yapılacağını daha detaylı öğrenmek için “MHRS Hastaneden Randevu Alma” başlıklı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme

kartalkosuyoluihtisashastanesiÇağımızın teknolojisi olan internet ile işlemlerinizi evinizden takip edebilirsiniz. Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarınızı da internetten öğrenmeniz mümkündür. Bunun için size aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak açılacak olan sayfadaki istenen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir.

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarına ulaşmak için aşağıda verilen bağlantıya tıklayıp doktorlarımız bölümünü inceleyebilirsiniz.

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarını görmek için TIKLAYIN…

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

  • Telefon:+ 90 (216) 500 1 500
  • Faks:+ 90 (216) 459 63 21
  • Eposta:iletisim@kosuyolu.gov.tr
  • Adres:Denizer Caddesi Cevizli Kavşağı
    No: 2 Cevizli / Kartal İSTANBUL

 

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. I’m at Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi in İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.