Korkuteli Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme


Korkuteli Antalya ilimize bağlı bir ilçemizdir.  2014 yılı itibari ile yaklaşık 53000 civarında bir nüfusa sahip olan ilçenin bölgesinde bugüne kadar değişik medeniyetler hüküm sürmüştür. Bunlardan bazıları Makedonya, Roma ve Bizans’tır.

ve Borç Ödeme

Korkuteli Belediyesi borç sorgulama ve Korkuteli Belediyesi borç sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden yapmanız mümkündür. Korkuteli Belediyesi’nin e-devlet sistemine katılmasından sonra artık işlemleriniz daha da kolaylaşmıştır.

Korkuteli Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemlerini yapmanın 2 farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birincisi ülkemizin e-devlet sitesi olan turkiye.gov.tr adresidir. Bu sistem için ilgili link aşağıda sizlere verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranları kullanabilmeniz için sisteme e-devlet şifresi ile veya diğer yöntemlerle giriş yapmalısınız. Sistemin kullanımını daha detaylı öğrenmek için “E-devlet Sistemine Giriş” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-devlet sistemi üzerinden aşağıdaki işlemleri yapmanız mümkündür:

korkuteli-belediyesiE-devlet sistemini kullanarak Korkuteli Belediyesi borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerinizi yapmak için TIKLAYIN…

Korkuteli Belediyesi borç sorgulama ve borç ödeme işleminin diğer bir yolu ise Korkuteli Belediyesi’nin resmi sitesi üzerinde bulunan e-hizmet sistemidir. Bu sisteme giriş yaptığınızda kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturarak borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem ile aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz:

  • Korkuteli Belediyesi borç sorgulama
  • Korkuteli Belediyesi borç ödeme
  • Korkuteli Belediyesi arsa bedeli sorgulama
  • Korkuteli Belediyesi aşınma payı indirim oranı sorgulama
  • Korkuteli Belediyesi çevre temizlik vergisi oranı sorgulama
  • Korkuteli Belediyesi bilgi edinme işlemleri

Yukarıdaki işlemleri Korkuteli Belediyesi’nin resmi sitesinde bulunan e-hizmet sistemi ile yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Kuşadası Belediyesi Borç Sorgulama ve Kuşadası Belediyesi Borç Ödeme başlıklı makalemizde Kuşadası Belediyesi arsa rayiç bedel sorgulama, Kuşadası Belediyesi beyan sorgulama ve Kuşadası Belediyesi borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
KORKUTELİ BELEDİYE RAYİÇ BEDELLERİ, korkuteli belediyesi tarla satış bedelleri 2016
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By Bilgic

Bir Cevap Yazın