Son Sorgulamalar

KİPA Aktüel Ürünler


Türkiye genelinde birçok ile yayılmış Kipa, 1992 yılında 100 işadamının girişimiyle İzmir’de kurulmuştur. Şuanda 24 şehirde her hafta 1,5 milyon kişiye uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunmaktadır. Bazı illerde market bazı illerde ise alışveriş merkezi olarak hizmet vermektedir.

İndirimli ürünlerini duyurduğu Kipa extra hipermarket dergisi belli tarihler arası stoklarla sınırlı ürünleri müşterilerine keyifli bir alışverişle sunmaktadır. Kipa aktüel ürünler bu dergide yayınlanmakta ve müşterilerini beklemektedir. Bu kataloglara fiziki olarak ulaşmanın yanında bir de internetten ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Kipanın internet sitesinde yayınlanan kipa aktüel ürünler kataloğu belirli kampanya tarihlerine göre sürekli güncellenmektedir.

Kipa extra hipermarket dergisi için TIKLAYINIZ…

En yakın kipa nerede?

kipaKİPA Aktüel Ürünler kataloğundan beğendiğiniz bir ürünü vakit kaybetmeden almak istiyorsanız size en yakın Kipa’nın nerede olduğuna bakmak için TIKLAYINIZ…

Kipa kapımda kolaylığı

Kipadaki birçok ürüne internetten ulaşmak ve adresinize kadar istemek için TIKLAYINIZ…

Kipa kapımdanın nerelere hizmet verdiğini görmek için TIKLAYINIZ…

Kipa ilgili daha fazla bilgi almak için KİPA tüketici hattını arayabilirsiniz. 444 54 72

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
sayisal loto sonucu 8 12 18

Benzer Yazı

Şişli Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte insanların ihtiyaçları da hızla değişmektedir. İnsanların teknolojiye olan bağlılık ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.