Son Sorgulamalar

Kayıp Şahıs Sorgulama


Ülkemizde hergün yüzlerce kişi kaybolmaktadır. Yakınını kaybedenler ise kayıp kişiyi bulmak için çeşitli yöntemler denemektedir. Kimi televizyona çıkıp kaybolan kişinin resmini görüntülemekte, kimi kayıp ilanı vermekte…Hatta elinde bir fotoğrafla il il dolaşanlar bile bulunmaktadır.

Kayıp olan yakınlarınızı Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı’nın sitesi üzerinden kayıp şahıs sorgulama yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için BURAYA tıklayarak Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ilgili sayfasına ulaşabilirsiniz.

indirEmniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı’nın bu sayfası üzerinde kayıp olarak aranan kişilerden sadece fotoğrafı olanlara ait bilgiler yer almaktadır. Fotoğrafı olmayan kayıp şahısların bilgileri bulunmamaktadır.

Kayıp Kişiler Nasıl Bulunur?

Kayıp şahısların bilgileri Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından tutulmaktadır. Kayıp şahıs sorgulaması yapacak kişilerin sorgulamalarını yapabilmeleri için yukarıda vermiş olduğumuız linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfadan herhangi bir kayıp şahıs sorgulama şekli seçmeleri gerekmektedir.

Açılacak olan sayfada TC kimlik numarası ile kayıp şahıs sorgulama, ad soyadla kayıp şahıs sorgulama, yaş ve cinsiyetle kayıp şahıs sorgulama bölümlerinden istenilen birini seçtikten sonra kayıp şahıs sorgulaması yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Araç Muayene Sorgulama başlıklı makalemizde Araç, Araç Muayene Sorgulama ve muayene hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Doğada Yaşam

    Kuşadası Ekibimiz,dün geceden beri kayıp olduğu bildirilen bir şahıs için Aydın’ın Karacasu mevkiinde aram…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.