Son Sorgulamalar

Kartal Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri


Kurumların iş ve işlemlerini internet ortamına taşıması ile birlikte vatandaşların da işleri kolaylaşmış ve az zamanda daha çok işlerini halleder hale gelmişlerdir. Artık kurumların yükü azalmış, buna bağlı olarak ta kurumdaki iş yoğunluğu azalmıştır.

Kartal Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kartal Belediyesi kendi web sayfası üzerinden birçok hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerden internetiniz sayesinde faydalanmanız mümkündür. Bu işlemler için Kartal Belediyesi online işlemler bölümüne giriş yapmalısınız.

Kartal Belediyesi şikayet, talep ve öneri gibi işlemlerinizi de internet üzerinden yapmanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken sadece aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantıya tıklayıp açılacak olan sayfada bulunan formu doldurmak. Açılacak olan sayfada sizden ilk önce TC kimlik numaranız istenecektir. Bu bilgiyi ilgili alana girip giriş butonuna tıklayın. Sisteme giriş yaptıktan sonra sizlere kendi adınız ve soyadınız ve altında da şikayet, talep ve önerilerinizi yazabileceğiniz bir bölüm açılacaktır. Bu alanları doldurup gönder butonuna tıklayın.

Eğer elinizde bir dosyanız veya görseliniz bulunuyorsa bunu da ilgili alandan sisteme ekleyebilirsiniz.

Kartal Belediyesi şikayet, talep ve öneri işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Kartal Belediyesi Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Kartal Belediyesi borç sorgulama ve Kartal Belediyesi vergi borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.