Son Sorgulamalar

Kartal Belediyesi Borç Sorgulama


Kartal İlçesi İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan bir ilçedir. Kartal ilçesi, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Pendik ilçeleriyle çevrilidir. Yüz ölçümü yaklaşık olarak 48.000 metrekare olup, 2017 yılı nüfus sayımına göre yaklaşık 464.000 civarındadır.

Kartal Belediyesi Borç Sorgulama

Kartal Belediyesi e-belediye sistemini kullanan belediyelerden biridir. Belediyenin resmi web sayfası üzerinden üyelik gerçekleştirerek birçok işleminizi yapabilmektesiniz.

Kartal Belediyesi vergi borcu sorgulama, Kartal Belediyesi borç sorgulama gibi işlemlerinizi de üyelik gerçekleştirmeden yapmanız mümkündür. Aşağıda sizlere bu işlemler için bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıklayarak açılacak olan yerden sizden istenen sicil no ve ilgili alandaki güvenlik kodu yazan alanı doldurup borç sorgula butonuna tıklayın. Kartal Belediyesi’ne ait bir borcunuz varsa listelenecektir. Daha sonra listeden ödemek istediğiniz borcunuzu seçip borç ödeme işleminizi gerçekleştirin.

Kartal Belediyesi borç sorgulama işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Kağıthane Belediyesi Şikayet Öneri başlıklı makalemizde Kağıthane Belediyesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.