Son Sorgulamalar

Kağıthane Belediyesi Şikayet Öneri


Belediyeler e-belediye sistemine geçiş yaptıktan sonra vatandaşların iş ve işlemlerinin daha hızlı olması sağlanmıştır. Bu sayede belediyelerin üzerlerindeki yüklerde hafiflemiştir.

Kağıthane Belediyesi Şikayet Öneri

Kağıthane Belediyesi e-belediye sistemine geçiş yapan belediyelerden biridir. E-belediye sistemi sayesinde Kağıthane Belediyesi şikayet, öneri, vergi borcu sorgulama, vergi borcu ödeme, genel borç sorgulama, şikayet başvuru sorgulama, nikah sorgulama gibi işlemler yapılabilmektedir.

Kağıthane Belediyesi şikayet öneri ile ilgili aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımı ile açılacak olan sayfada sizden bazı alanları doldurmanız istenecektir. Bu alanlar ilk önce şikayet öneride bulunan kişilerin kişisel bilgileri, iletişim bilgileri alanlarıdır. Bu alanlardan sonra şikayet konusu olan yerin adres bilgisi ve alt bölümde de şikayet konunuzu girebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Bu alanları eksiksiz doldurup kaydet butonuna tıklayarak şikayet konunuzu gönderebilirsiniz.

Kağıthane Belediyesi şikayet öneri ile ilgili şimdi işlem yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Kağıthane Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Kağıthane Belediyesi borç sorgulama ve Kağıthane Belediyesi emlak vergisi sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.