Son Sorgulamalar

Kadıköy Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Kadıköy İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan, Üsküdar, Ümraniye ve Maltepe ilçeleri ile komşu olan bir ilçedir. Kadıköy’ün yüzölçümü yaklaşık olarak 41 kilometrekare olup, 2017 yılı nüfus sayımına göre ilçenin nüfusu 450.000 civarındadır.

Kadıköy Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme

Kadıköy Belediyesi, e-belediye sistemine geçen belediyelerden biridir. E-belediye sistemi ile belediyelerle olan birçok işlemimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz. Kadıköy Belediyesi internetten borç sorgulama ve ödeme ile ilgili aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir.

Verilen bağlantıda sizden TC kimlik numarası ile borç sorgulama ekranı açılacaktır. Bu ekrandan Kadıköy Belediyesi vergi borcu sorgulama, genel borç sorgulama gibi işlemlerinizi yapmanız mümkündür. İlgili alana TC kimlik numaranızı veya sicil numaranızı girip alt bölümde bulunan giriş butonuna tıklayınız. Sizlere Kadıköy Belediyesi’ne olan borçlarınız listelenecektir. İlgili borç listesinden ödemek istediğiniz borcu seçip ödeyebilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi internetten borç sorgulama ve ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri başlıklı makalemizde dilek ve öneri ve Güngören Belediyesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.