Son Sorgulamalar

İZSU Borç Sorgulama İZSU Fatura Ödeme


İzmir Ege Bölgemizin güzide şehirlerinden biri olmuş ve bu ünvanını sürdürmeye de devam etmektedir. Yabancıların imrenerek baktıkları İzmir ilimiz gelişmişliği ile ayrı bir nam salmıştır. İzmir’in belediyesi olan İzmir Büyükşehir Belediyesi‘de vatandaşlarına hizmet etmekte. Bu hizmet belediyenin vatandaşına vermiş olduğu değeri göstermektedir.

Büyükşehir yasasının değişmesi ile büyükşehirlerin alanları da büyümüş ve bütün il büyükşehir kapsamına alınmıştır. Böylece ilçelerdeki şebeke sularının ödeme işlemi de büyükşehir belediyelerine yapılmaktadır.

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi İZSU Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

İzmir Büyükşehir Belediyesi farklı bir şehircilik anlayışı ile hizmet etmekte ve bu anlayışı ile diğer belediyelerden farkını göstermektedir.

izsu-borc-sorgulamaİzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi İZSU borçlarınızı internet üzerinden sorgulayabilirsiniz. İZSU borç sorgulama işleminizi aşağıda size vermiş olduğumuz link yardımı ile yapabilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekrandaki alanları eksiksiz olarak doldurmalısınız. Bu alanlar İZSU abone numarası ve güvenlik numarasıdır. Bu alanları doldurup gönder butonuna tıkladığınızda İZSU geçmiş borç ve güncel borç sorgulama işleminizi yapmış olursunuz.

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi İZSU borç sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi İZSU Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi İZSU fatura sorgulama işleminizi yukarıda vermiş olduğumuz link üzerinden yapabilmektesiniz. İZSU fatura ödeme işlemini de aşağıda size vermiş olduğumuz link yardımı ile yapabilirsiniz.

İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden abone numaranızı ve güvenlik kodunu girebileceğiniz ekran görüntülenecektir. İlgili alanları eksiksiz olarak doldurup sorgula butonuna tıklayıp ilk önce İZSU borç sorgulama işlemini ardından da İZSU fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İZSU fatura ödeme esnasında aşağıdaki bilgileri dikkate almalısınız:

DUYURU: Sanal Pos hizmet sağlayıcısı olan bankanın gün sonu işlemlerine uyum sağlamak zorunluluğundan dolayı her gün 22:50 ile 00:05 saatleri arasında işlem gerçekleştirilememektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İnternet üzerindeki alışverişlerin ve kullanıcılarımızın güvenliğinin artırılması amacıyla 3D güvenli ödeme sistemine geçilmiştir. Bu nedenle 3D Güvenlik sistemine kayıtlı olmayan kredi kartı ile ödeme yapılamayacaktır.

Bankanız 3D Güvenlik uygulamasını destekliyor ise alışveriş öncesi veya sırasında açılacak olan 3D Güvenlik penceresi aracılığıyla sisteme kayıt olabilirsiniz.

3D güvenlik hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

İZSU fatura ödeme işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.