İzmir Doğalgaz Borç Sorgulama


“Artık herkes internette”. Bu slogan gerçekten arkasında durulur bir slogan. Çünkü artık herkes işlerini internet üzerinden gerçekleştirmekte. İnternet üzerinden , sonuca ulaşma, ödeme, araç alma, araç satma gibi işlemlerini hatta ve hatta internet üzerinden elbise alımı bile yapılmaktadır.

İnternet üzerinden fatura sorgulama işlemleri artık sıradan bir hal almıştır. Faturamızı internetten sorgulayıp rahatlıkla ödemelerimizi online olarak yapabilmekteyiz.

faturalarımızı da internet üzerinden sorgulayabilme imkanımız bulunmaktadır. Bağlı olduğunuz şirketinin sitesi üzerinden sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. İzmir ilimize dağıtımı yapan şirket İzmirgaz’dır. İzmir’de yaşayan vatandaşlarımız için İzmir fatura sorgulama işlemlerini de aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yapmanız mümkündür.

izmir_dogalgaz_borc_sorgulamaAşağıda size verdiğimiz linke tıklayınca doğalgaz fatura sorgulaması yapmak için açılacak olan sayfada sizden doğalgaz abone numaranızı isteyecektir. İlgili alana abone numaranızı girdikten sonra SORGULA butonuna tıklayarak işleminizi yapmış olursunuz.

Sorgulama yaptığınızda eski borcunuz varsa bu borcunuza gecikme tutarı günlük olarak yansıtılmaktadır.

İzmir doğalgaz sorgulama işleminizi şimdi yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Kayseri Doğalgaz Fatura Sorgulama başlıklı makalemizde doğalgaz fatura sorgulama, Kayseri Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Kayserigaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın