Son Sorgulamalar

İTO Tescil Sorgulama


İstanbul Ticaret Odası’nda bulunan tescil bilgilerinizi İTO’nun web sayfası üzerinden sorgulamanız mümkündür. İTO ülkemizin büyük ticaret odalarından biridir.

İTO Tescil Sorgulama Nasıl Yapılır?

İTO tescil sorgulama işlemi için sizlere aşağıda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu bağlantıyı siteye üye olmadan da kullanmanız mümkündür. İstanbul Ticaret Odası tescil sorgulama ekranında da tıpkı İTO borç sorgulama ekranında olduğu gibi doldurmanız gereken alanlar bulunmaktadır.

İTO tescil sorgulama ekranında sizden başvuru numarası, başvuru yılı, hizmet birimi ve resim doğrulama kodu isteyecektir. Hizmet birimi olarak İTO’nun Giyimkent, Maltepe, Perpa ve Merkez birimleri seçenekleri vardır. Bu bilgileri girip ara butonuna tıkladığınızda işlem sonucunuzu görebilirsiniz.

İTO tescil sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Marmara Üniversitesi Pendik EAH İnternetten Online Randevu Alma başlıklı makalemizde Marmara Üniversitesi Pendik EAH internetten online randevu alma ve Marmara Üniversitesi Pendik EAH telefonla randevu alma hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ito tescil sorgulama

Benzer Yazı

Üsküdar Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Üsküdar ilçesi, Ümraniye, Kadıköy, Beykoz ve İstanbul Boğazı ile komşudur. Yaklaşık 530.000 nüfusa sahip olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.