Son Sorgulamalar

İTO Firma Sorgulama


1882 yılında kurulmuş olan İTO, firmalara ve vatandaşlarına aynı hızla hizmet vermektedir. İTO hizmetlerini sunarken üye odaklı hizmet verme politikasını benimsemiştir. Bu sayede İstanbul Ticaret Odası (İTO) ülkemizin ekonomisinin öncü kurumları arasında yer almaktadır.

İTO Firma Sorgulama

İstanbul Ticaret Odası Firma Sorgulama işlemi için İTO’nun resmi web sayfasını kullanabilirsiniz. Aşağıda sizlere ilgili web sayfasının linki verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda açılacak olan web sayfasından İTO firma sorgulama işlemi için bazı seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler;

  • Ticaret ünvanına göre firma sorgulama
  • Eski ünvana göre firma sorgulama
  • İşletme adına göre firma sorgulama

seçenekleridir. Bu seçeneklerden sizlere uygun olan seçeneği seçip resim içindeki yazıyı da ilgili alana yazdığınızda alt tarafta bulunan ARA botonuna tıklayın. Eğer aradığınız firma varsa alt tarafta aramış olduğunuz firma veya firmalar ile ilgili adres bilgisi, semt ve durum bilgileri listelenecektir.

İTO firma sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Marmara Üniversitesi Pendik EAH İnternetten Online Randevu Alma başlıklı makalemizde Marmara Üniversitesi Pendik EAH internetten online randevu alma ve Marmara Üniversitesi Pendik EAH telefonla randevu alma hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
İto firma sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.