Son Sorgulamalar

İTO Borç Sorgulama


İstanbul Ticaret Odası (İTO), 1882 yılında kurulmuş olan ve ülkemizin ekonomisi için temel teşkil eden bir odadır. İTO’nun kurulması Sultan II.Abdülhamid zamanına denk gelmektedir. 1882 yılından bu zamana kadar İTO birçok hizmetlere imza atmıştır.

İTO Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

İstanbul Ticaret Odası resmi web sayfası üzerinden birçok işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Bunlardan bazıları İTO firma sorgulama, İTO borç sorgulama gibi işlemlerdir. Aşağıda sizlere İTO borç sorgulama ile ilgili bir bağlantı verilmiştir.

Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda İstanbul Ticaret Odası üye borç sorgulama işlemi için sizlerden TC kimlik numaranız ve doğum tarihiniz istenecektir. Bu bilgileri ilgili ekrana girmeniz gerekmektedir. Fakat bu işlemi yaparken TC kimlik numaranız bir seferliğine sizin güvenliğiniz için doğrulanacaktır.

Yukarıda istenen bilgileri girip devam butonuna tıklayarak İTO borç sorgulama işleminizi yapmanız mümkündür.

İTO borç sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Marmara Üniversitesi Pendik EAH İnternetten Online Randevu Alma başlıklı makalemizde Marmara Üniversitesi Pendik EAH internetten online randevu alma ve Marmara Üniversitesi Pendik EAH telefonla randevu alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.