Son Sorgulamalar

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma


İstanbul Üniversitesi 18.yüzyıla kadar süren bir medresenin devamı niteliğinde olan bir üniversitedir. Bu medresenin geçmişi ise 9.yüzyıla kadar uzanmaktadır. Daha sonradan değişerek İstanbul Üniversitesi adını almıştır.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma

İstanbul’un en iyi hastanelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi resmi web sayfası üzerinden randevularınızı almanız mümkündür. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten randevu alma işleminiz için aşağıda sizlere bir link verilmiştir.

Bu linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden istenen TC kimlik numarası, telefon numarası, baba adı, doğum yılı ve doğrulama kodlarını ilgili alanlara girip alt taraftan poliklinik randevusu veya mesai dışı randevu, siz hangi randevu türünü seçmek isterseniz ilgili butonu tıklayabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefonla Randevu Alma

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefonla randevu almak için randevu telefon numarası olan 0 212 414 24 24 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil/Tetkik Sorgulama başlıklı makalemizde Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil/tetkik sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.