Son Sorgulamalar

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sonuçları


Laboratuvar tahlil/tetkik sorgulama, randevu alma, patoloji sonuçları gibi daha birçok işlemleri internet üzerinden yapabilmekteyiz. Artık e-devlet sistemine geçiş ile birlikte kurumlarda kendi sistemleri üzerinden sorgulama, sonuç, başvuru gibi işlemlerin yapılabileceği bir sistem geliştirmişlerdir.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sonuçları

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi gibi büyük bir geçmişe sahip olan hastanenin, bazı işlemlerini internet üzerine taşımaması gibi birşey düşünülemezdi. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil/tetkik sonuçları işleminizi aşağıda sizlere verilen linke tıklayarak yapmanız mümkündür.

İlgili linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden istenen TC kimlik numarası ve barkod numarasını ilgili alanlara girip, sayfada bulunan resimde görmüş oldunuz karakterleri de ilgili alana girip sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil/tetkik sonuçları sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma başlıklı makalemizde İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten randevu alma ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefonla randevu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.