Son Sorgulamalar

İstanbul Trafik Yoğunluğu Haritası


İstanbul’da yaşıyorsanız öncelikle trafik konusunda biraz sabırlı olmanız gerekmektedir. İstanbul trafiği günün belirli saatlerinde kilitlenme noktasına gelmektedir. Bunun için hangi yolların yoğun, hangi güzergah boş veya daha uygun bunu bilmeniz gerekmektedir.

İstanbul Trafik Yoğunluğu Haritası

İstanbul trafiği için İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Başbakanlık dahil çözümler üretmeye çalışmaktadır. Öyle ki çoğu kişinin hayaline bile gelmeyen projeler İstanbul için uygulamaya konulmuş durumdadır. Bütün bunlara karşılık İstanbul’da araç sayısının artması ve İstanbul’a olan göçten dolayı trafik yoğunluğu değişebilmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), vatandaşların anlık İstanbul trafiğini görebilmeleri için “İstanbul Trafik Yoğunluk Haritası” adı altında bir harita sunmaktadır. Böylece evinizden iş yerinize çıkmadan önce hangi güzergahların daha uygun olduğunu görebilmektesiniz.

İstanbul Trafik Yoğunluğu Haritası uygulamasına ulaşmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Gecikmiş Trafik Cezası Ödeme başlıklı makalemizde Gecikmiş trafik cezası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

73/C Trafik Cezası Nedir?

Trafik cezaları belirli maddelerden oluşmaktadır. Her bir cezanın değişik maddeleri bulunmaktadır. Biz şoförler ise sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.