İstanbul İETT Otobüsleri Sefer Saatleri ve Güzergahları Sorgulama


İstanbul’da oturuyor ve İETT otobüslerinin sefer saatlerini veya güzergah bilgilerini bilmiyor musunuz? sorgulayabileceğinizi biliyor muydunuz? Sizlere sunulmuş olan bu sistem ile İETT otobüsleri sefer saatlerini ve sefer sırasındaki güzergahlarını son derece hızlı bir biçimde öğrenebilirsiniz.

İETT Sefer Saatleri ve Güzergahlarını Nasıl Öğrenirim?

iett-sefer-sorgulamaİstanbul İETT otobüsleri sefer saatleri ve güzergahları öğrenebilmeniz için tek yapmanız gereken internet olan bir cihaz üzerinden sisteme bağlantı sağlamak olacaktır. Sisteme bağlantınızı sağladıktan sonra ise gerekli olan bir takım bilgileri girdikten sonra dilediğiniz güzergahta saat kaç sularında otobüs geçeceğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Sisteme Hangi Bilgiler Gerekir?

Böyle bir sistem için bir takım bilgiler de gerekmektedir. İstanbul İETT otobüsleri sefer saatleri ve güzergahları sistemine giriş yaptığınızda hangi bölgede oturduğunuzu sisteme girmelisiniz. Bunun yanı sıra sisteme hangi duraktan saat kaçta otobüsün geçeceğini öğrenebilmeniz için durak bilgisini de girmelisiniz. Bu saye de detaylı bir biçimde güzergahlarını öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
iett güzergah sorgulama, Hangi duraktan hangi otobüs saat kaçta geçeceğini öğrenme
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın