Son Sorgulamalar

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü Tahlil Sonucu Öğrenme


Dijitalleşmenin yaygınlaştığı çağımızda artık insanlarımız da dijitalleşti. Ve bunun sonucunda dijital insan kavramı ortaya çıktı. Artık teknolojiyi her zaman ve her yerde rahatlıkla kullanabilen insanlar halini aldık. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kamu kurum ve kuruluşlarımızda teknolojiyi kullanır hale geldi. Böylece vatandaşlarımızın işlerinin hızlı ve zamanında halledilmesi sağlandı. Artık insanlar bazı sonuçları, işlemleri internet üzerinden sorgulama yöntemi ile öğrenebilmektedirler. Bu sonuçlardan biri de hastanelerin laboratuvar sonuçları.

Bu yazımızda İstanbul Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden tahlil sonuçları nasıl alınır? Tahlil Sonuçlarınızı(laboratuvar sonuçlarınızı) internetten online olarak nasıl alabilirsiniz? gibi zor görünen fakat aslında çok kolay olan konulardan bahsedeceğiz.

istanbul_halk_sagligi_laboratuvar_sonuclariİstanbul Valiliği İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğünden tahlil sonuçlarınızı öğrenebilmeniz için ilk yapmanız gereken şey buraya tıklayarak İstanbul Valiliği İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü tahlil sorgulama ekranını açmaktır.

Açılan sayfada hastanın TC kimlik numarası ve hastanın kayıt numarasını girebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Bu alanları eksiksiz bir şekilde girdikten sonra alt tarafta bulunan Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenip bilgisayar çıktısı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
istanbul halk sağlığı tahlil sonuçları, istanbul halk sağlığı müdürlüğü laboratuvar sonuçları, istanbul halk sağlığı müdürlüğü, istanbul halk sağlığı müdürlüğü tahlil sonuçları, İstanbul halk sağlığı laboratuvar sonuçları, istanbul halk sağlığı laboratuvarı, istanbul halk sağlığı, halk sağlığı müdürlüğü laboratuvar sonuçları, Ist halk sağlığı müdürlüğü, istanbul halk sağlığı laboratuvarı sonuç öğrenme

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

 1. İstanbul’da meraklı bir polis çıksa, şu halk otobüslerinin gerçek sahiplerini araştırsa, ne güzel olur.

 2. Müjde İstanbul!
  Vapur
  Tren
  Otobüs
  Metrobüs
  Metro
  Halk otobüsü
  1 Şubat’ta zamlı.
  Sırada Dolmuş ve Münibüs ve Taksi zamları var.
  İyisin iyi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.