Son Sorgulamalar

İstanbul Evde Sağlık Hizmetleri Başvurusu Nasıl Yapılır?


Evde sağlık hizmetleri, devletimizin güzel uygulamalarından biridir. Bu uygulama sayesinde kişiye kendi yaşam ortamında bakım yapılmaktadır. Hastaya teşhis konmuş ve hastanın durumu süreklilik arz ediyorsa vb sebeplerden dolayı ihtiyaç sahipleri evde sağlık hizmetlerinden yararlanabilir.

İstanbul’da yaşayan ve durumu böyle olan vatandaşlarımızın evde sağlık hizmetinden yararlanmaları için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sitesi üzerinden başvurması gerekmektedir. Aşağıda size verilen linke tıklayarak başvuru sayfasının açılmasını sağlayabilirsiniz.

Açılacak olan sayfada sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler;evde_saglik

Ad, soyad, cinsiyet, e-posta, doğum tarihi gibi bilgilerdir. Bu bilgilerden kırmızı olanları mutlaka doldurmanız gerekmektedir.

Evde sağlık hizmetleri için başvurusunda bulunmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan ASKİ Fatura Sorgulama başlıklı makalemizde Ankara Büyükşehir Belediyesi, ASKİ adres kodundan fatura sorgulama ve ASKİ fatura sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Anaokulundan üniversiteye sloganıyla kurulan Maltepe Üniversitesi 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.