Son Sorgulamalar

İstanbul Doğalgaz Fatura Sorgulama


İstanbul Gaz Dağıtım Şirketi (İGDAŞ), İstanbul ilimize hizmet veren bir gaz dağıtım şirketidir. Bu sebeple İstanbul doğalgaz dağıtım işleri İGDAŞ tarafından yapılmaktadır.

Bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte bilgisayar başından birçok işlemlerimizi gerçekleştirmek mümkündür. Çoğu işlerimizin artık online olarak yapılması sağlanmaktadır. Online alışveriş, online bankacılık, online sorgulama, online ödeme yapma gibi işlemler teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık çok kolay bir hale gelmiştir.

Online olarak yapabileceğiniz başka bir işlemde online olarak doğalgaz fatura sorgulaması yapmaktır. İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımız online olarak İstanbul doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

igdas_faturaİstanbul doğalgaz fatura sorgulama işleminizi yapabilmek için buraya tıklayarak İstanbul Gaz Dağıtım Şirketi (İGDAŞ) ‘ın sitesinin açmalısınız. Açılacak olan sitede bizden internet şubesi için kullanıcı adımızı ve şifremizi isteyecektir. Eğer siteye daha önceden üye olmuşsak kullanıcı adımızı ve şifremizi bu alana yazarak İstanbul doğalgaz fatura sorgulama işlemimizi gerçekleştirebiliriz. Siteye üyeliğiniz yoksa yeni üyelik yazan bölümden üye olmanız gerekmektedir. Nasıl üye olunacağını bilmiyorsanız İGDAŞ İnternet Şubesine Nasıl Üye Olunur? başlıklı yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vangölü Edaş Elektrik Kesintisi başlıklı makalemizde Bitlis elektrik kesintisi sorgulama, Hakkari elektrik kesintisi ve Muş elektrik kesintisi sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.