Son Sorgulamalar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Borç Sorgulama


İstanbul Büyükşehir Belediyesi sitesi üzerinden borcunuzu sorgulayıp ödeyebilirsiniz. İBB’nin sitesinde borç sorgulama bölümü e-sorgulama ve ödeme adı altında geçmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir hizmeti olan İBB e-sorgulama ve ödeme, siz İstanbullu vatandaşların belediyeye olan borçlarının sorgulanmasını ve online olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır.
Aşağıda linki verdiğimiz siteye girerek ilan reklam borcu, pano söküm ve yıkım bedeli, tıbbi atık, emlak borçları gibi daha birçok sorgulamayı gerçekleştirebilir ve ödemeleriniz kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfada sizden bazı yerleri doldurmanız istenecektir. Bunlar, hangi borcu ödeyecekseniz(emlak, tıbbi atık vb) onu seçmeniz ve alt tarafta da TC kimlik numaranızı veya vergi numaranızı girmeniz istenecektir.

İstenen bu bilgileri girdikten sonra sorgula butonuna tıklayıp borcunuzu öğrenebilir ve akabinde ödeme yapabilirsiniz.
İBB online borç ödemeleri 2 farklı yoldan yapılmaktadır. Bunlar internet bankacılığı kullanarak online ödeme ve bankadan ödeme seçenekleridir.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi borç sorgulaması yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. İstanbul Büyükşehir

    Vatandaş istanbul Büyükşehir belediyesi işbirliği tuz torbaları her yerde

  2. çok yakında,tüm metrolarda,metrobüslerde,otobüslerde,ve istanbul büyükşehir dergisinde bu tatlı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.