Son Sorgulamalar

İSPARK Borç Sorgulama


İstanbul trafiğinde araçla hareket etmek zor olduğu gibi aracınızı da bir alana park etmek, boş alan bulmak gerçekten çok zor bir durumdur. Bunu her ne kadar İstanbul’a özgü bir durummuş gibi düşünsek te artık şehirleşmenin getirdiği bir durumla başka illerimizde hatta birçok ilçemizde park yeri bulmak artık problem halini almıştır.
İstanbul’da İstanbul Otopark İşletmeleri kısa adı ile İSPARK kurulmuştur. İSPARK İstanbul’da araçlarınızı park ettiğinizde dakika olarak size park ücreti kesmektedir.
Bazen söylediğimiz park süresini aşabiliyor veya İŞPARK görevlilerini göremeyebiliyoruz. Bu durumda İSPARK bizim araçlarımıza borç yazmaktadır. Bu borcunuzu İSPARK’ın resmi sitesi üzerinden İSPARK Borç Sorgulaması yapmak suretiyle öğrenebilirsiniz. İSPARK’a olan borçlarınız katlanmaz, faiz binmez hatta ödemek istediğinizde indirimi bile görebilirsiniz.
İSPARK Borç Sorgulaması Nasıl Yapılır?
İSPARK borç sorgulaması yapmak için aşağıdaki yolu izlemelisiniz.
1) İSPARK’ın resmi sitesi olan ispark.com.tr adresini web tarayıcımızın adres bölümüne yazıp enter tuşuna basıyoruz. Karşımıza İSPARK’ın sitesi çıkacaktır.
2) İSPARK’ın sitesinde bulunan “Park Ücreti Sorgulama linkine tıklayarak İSPARK Borç Sorgulaması yapabileceğimiz ekranı açıyoruz.
3) Açılan sayfaya aracımızın plakasını girip alt bölümdeki güvenlik kodunu da yazdıktan sonra “Sorgula” butonuna tıklayarak sorgulamamızı yapıp borcumuzu öğreniyoruz.
Bu işlemlerinizi aşağıda vermiş olduğumuz linkleri kullanarak ta yapabilirsiniz.
İSPARK’ın sitesine bağlanmak için tıklayın…
İSPARK Borç Sorgulama ekranına doğrudan ulaşmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ispark borç sorgulama, ispark bor sorgulama, kasdaş borç sorgulama, ispark sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

5 Yorumlar

  1. İSPARK, Kıbrıs, Pakistan, Arnavutluk, Mısır, Fas, Suudi Arabistan, Gana ve Senegal’de otoparkçılık alanında danışmanlık hizmetleri

  2. didem kaymak

    İspark olan yerde ispark olmayinca degmeyin mutluluguma

  3. aracima 16 borc cikti.Butun parklarinizda odemeleri yaptim.Nasil oldu bu anlamiyorum. Isguzar birilerinin cezasini mi cekiyorum

  4. Mesai saatleri içinde Borç birimimiz Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir.

  5. İSPARK KAYITLARINA GÖRE PLAKAMDA EN AZ 500 TL BORÇ GÖZÜKÜYOR,ALSINLAR BAKALIM NASIL ALACAKLARSA…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.