Son Sorgulamalar

İSKİ İnternet Şubesine Nasıl Üye Olurum?


İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) hizmetlerine devam etmektedir. İSKİ sanal ortamda da vatandaşa hizmetlerini sürdürmektedir. İSKİ resmi sitesi olan iski.gov.tr adresine girerek bir çok işlemlerinizi online olarak internetten halledebilirsiniz. İSKİ bu hizmetlerinin bir bölümünü sitesine üye olmadan yaptırırken bazı bölümlerdeki işlemlerde de sitesine üye olmanızı istemektedir.

Üyelik istemeden yapılan işlemlerden bazıları

İSKİ verdiği hizmetlerin bir bölümünü üyelik sistemi üzerinden sağlamaktadır. Bunlar genel olarak

  • İSKİ Fatura Ödeme
  • İSKİ Fatura İtiraz
  • İSKİ Abonelik Başvurusu

İSKİ İnternet Şubesine Nasıl Üye Olurum?

iski_uye_olmaİSKİ İnternet şubesine üye olabilmeniz için İSKİ’nin resmi sitesi olan iski.gov.tr adresine girip, sağ üst tarafta bulunan İnternet Şubesi linkine tıklayarak açılan yerden, Üye kayıt linkine tıklayabilirsiniz. Veya bütün bunları yapmaktansa ilgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Açılan sayfada sizin doldurmanız gereken bilgiler bulunmaktadır. e-posta alanına e-posta adresinizi, şifre bölümlerine iski internet şubesi için kullanmayı istediğiniz şifrenizi, TC kimlik numarası bölümüne TC kimlik numaranızı, ad, soyad ve uyruk bölümlerini doldurduktan sonra ÜYE OL butonuna tıklayıp üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Sisteme üye olduktan sonra sistem sizin e-posta adresinize üyelik işlemlerinizi tamamlamanız için bir bağlantı gönderecektir. Bu bağlantıya tıklayarak bir gün içerisinde aktif etmeniz gerekmektedir. bir gün içerisinde aktifleştirilmeyen üyelikler sistem tarafından silinir.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
İSKİ Internet Şubesi

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Bütün abonelik işlemleri internet üzerinden yapılabilmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.