Son Sorgulamalar

İSKİ Fatura Ödeme


İstanbul su ve Kanalizasyon İdaresi(İSKİ) artık çoğu işlemi sanal ortama taşımış durumda. İSKİ web sayfasında fatura sorgulama, fatura ödeme, borç sorgulama gibi işlemleri ücretsiz olarak hizmete sunmaktadır.

Bu hizmetlerden bazılarını yapabilmeniz için İSKİ web sayfası olan esube.iski.gov.tr adresine üye kaydı gerçekleştirmelisiniz. İSKİ üye işlemleri için İSKİ İnternet Şubesine Nasıl Kayıt Olunur? başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

İSKİ fatura ödeme işleminizi yapabilmek için de İSKİ internet şubesine üye olmanız gerekiyor. İSKİ internet şubesine üye olduktan sonra buraya tıklayarak İSKİ internet şubesine giriş işleminizi gerçekleştirebilir ve İSKİ Fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
iski fatura ödeme, iski fatura deme, iski fatura ödeme online, iski online fatura ödeme, iski fatura

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Kitaba başlamadan İSKİ’ye not26 saattir sular kesik ve sözde arızanız giderilememiş.

  2. forever__fener

    185 neresi iski ise bana 2 fatura borcu var ödeyip sözleşmeyi iptal edebilirsiniz cevabına istinaden size yazdım demekki boş!

  3. İSKİ, fatura ödemelerinde yeni bir dönemi başlatıyor. Aboneler, faturalarını Alo 185 Çağrı Merkezi’ni arayarak kolaylıkla ödeyebilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.