Son Sorgulamalar

İSKİ Borç Sorgulama


İstanbul Büyüküşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Başkanlığı resmi web sayfası bizlere İSKİ veznelerine gitmeden online olarak işlemlerimizi yapma kolaylığı sağlamaktadır. İSKİ’nin resmi sitesi olan iski.gov.tr adresine girip İSKİ borç sorgulamanızı yapabilir, siteye üye olabilir, site üzerinden borcunuzu ödeyebilirsiniz.

iski_borc_sorgulamaİSKİ’ye olan su borcunuzu öğrenmek artık çok basit. Yapmanız gereken İSKİ web sayfası olan iski.gov.tr adresine bağlanmak veya buraya tıklayarak doğrudan borç sorgulama ekranını açmak.

 İlgili web sayfasını açtığınızda sizden Mukavele Numaranızı veresmide görülen güvenlik kodunu yazmanızı isteyecektir. Bu ikisini ilgili yerlere yazdıktan sonra ‘ONAY’ butonuna tıkladığınızda İSKİ borç sorgulama işleminiz gerçekleşmiş ve İSKİ borcunuzu öğrenmiş olursunuz. İsterseniz sorgulama yaptıktan sonra ekranda sağ tıklayıp çıktı da alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
iski borç sorgulama, iski bor

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. sorgulamalarim

    New post (İSKİ Borç Sorgulama) has been published on Online Sorgulama Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.