Son Sorgulamalar

İsimtescil.net Sürekli Kapanıyor


Ülkemizde hosting domain hizmeti veren şirketlerden biri de isimtescil.net dir. isimtescil.net sistesindeki kullanışlı arayüzü ile göz doldurmakta. Fakat herşey bununla bitmemekte. Sitenizin arayüzünün iyi olması son kullanıcı için yeterli değil. Asıl önemli olan sizden alınan hizmetin kalitesi. Barındırmış olduğunuz sitelerinizin sürekli ve hızlı çalışması site sahipleri için çok önemli.

İsimtescil.net de barındırılan siteler bazen günlük, bazen haftada bir çalışmamakta. Yani siteleriniz hizmet vermemekte. Buda isimtescil.net te sitesini barındıran şirket sahiplerini zora sokmakta. isimtescil.net in sürekli kapanmasından dolayı siteler Google’da alt sıralara düşmekte, şirket sahipleri de hizmet verememektedir. Çalışan siteniz bir bakmışsınız ki açılmıyor, saatlerce bu devam ediyor.

İsimtescil.net Kapanma Sorununa Nasıl Bakıyor?

isimtescilİsimtescil.net e sitelerinizin sürekli kapandığını belirtmeniz ve destek istemeniz halinde size konunun süperonline ile ilgili olduğunu, süperonline ile anlık olarak sorun yaşadıklarını ve problemi çözdükleri gibi bir cevap alırsınız.

Siz problemim çözüldü gözü ile bakarken birkaç gün sonra tekrar siteniz kapatılır. Bu sefer ne olduğunu anlamak için destek hattına mesaj yolladığınızda size benzer bir cevap göndereceklerdir. Bu bir döngü şeklinde devam edip gider.

İsimtescil.net e sitenizi başka bir yere taşımak istediğinizi ve para iadesi yapmalarını belirtirseniz size para iadesi yapamayacaklarını belirtirler. Mesela 3 ay önce yıllık ücretini ödediğiniz bir siteniz var. Sitenizi başka bir yere taşımak istiyorsunuz ve geriye kalan 9 ay için iade istediniz. Alacağınız cevap hayır olacaktır. Peki alınmayan hizmetin bedeli neden geri ödenmesin? Sonuçta isimtescil.net ile 1 yıllık hizmet anlaşması yapılmış ama isimtescil anlaşmanın gereği olan hizmetin sürekliliğini sağlayamamakta. Bu durumda geriye kalan aylar için iade yapılması gerekmez mi? Zaten isimtescil.net’den yeterli hizmet alamıyorsunuz.

Kısacası isimtescil.net adresinden hizmet almak sıkıntı verici ve uğraştırıcı. Sitenizi her an kapandı kapanacak diye takip etmeniz gerekir.  Umarım isimtescil.net bu problemi kısa zamanda kalıcı olarak çözer.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Sultangazi Belediyesi Şikayet

Kurumlar artık iş yüklerini azaltmak ve işlerini hızlandırmak için işlemlerini online sisteme taşımaktadırlar. İnternetten randevu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.