İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma


İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 2003 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr.Dr. M.İzzettin YÜCEER tarafından kurulmuştur. Hastane 183 yatak kapasitesine sahiptir. Hastane prensip olarak “Önce Sağlık” kavramını benimsemektedir.

İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma

işlemi hastanenin web sayfası üzerinden yapılabilmektedir. Bunun için aşağıda size bir link verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekrandaki formu doldurmanız gerekmektedir.

incek-fizik-tedaviAçılan sayfada sizden bazı bilgileri forma yazmanız istenecektir. Bu bilgiler ad, soyad, adres, şehir, telefon gibi bilgilerdir. Bu bilgilerin yanında yıldız işareti bulunanları yazmak mecburidir. Bu bilgileri doldurup gönder butonuna tıklayarak hastane randevusu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi internetten online randevu alma işleminiz yapmak için TIKLAYIN…

ve İletişim Bilgileri

Aşağıda sizlere İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi telefon numarası, adresi ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Kızılcaşar Mahallesi, Kızılcaşar Kümeevleri No: 55
Gölbaşı-Ankara

Tel: +90 312 460 20 12
Fax: +90 312 460 20 72

GSM +90 543 9023585

info@incekrehabilitasyon.com.tr

kalite@incekrehabilitasyon.com.tr

bashekimlik@incekrehabilitasyon.com.tr

randevu@incekrehabilitasyon.com.tr

doktor@incekrehabilitasyon.com.tr

Bir önceki yazımız olan Bayındır Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma başlıklı makalemizde Bayındır Hastanesi internetten online randevu alma ve Bayındır Hastanesi Telefon Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın