Son Sorgulamalar

İGDAŞ İnternet Şubesine Nasıl Üye Olunur?


İGDAŞ sitesinden fatura işlemlerinizi online olarak yapabilmektesiniz. Fakat İGDAŞ online hizmetlerden yararlanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Bu yazımızda İGDAŞ İnternet Şubesine nasıl üye olunacağından bahsedeceğiz.

Öncelikle buraya  tıklayarak İGDAŞ online fatura işlemleri sayfasına ulaşın. Bu bölümde size İnternet şubesi için kullanıcı adı ve şifre soracaktır. Bizim henüz İGDAŞ İnternet Şubesine kaydımız olmadığı için bu bölümü kullanamıyoruz. Kayıt işlemi için yan tarafta bulunan “Yeni Üyelik” yazısına tıklayarak üyelik sayfasının açılmasını sağlıyoruz.

Açılan bölümde bizden bazı alanları doldurmamız istenmektedir. Bu bilgiler kullanıcı adı, şifre, daire, tesisat no gibi. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurup “Bilgileri Kaydet” butonuna basıp üyelik işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Bundan sonra İGDAŞ İnternet Şubesini kullanıcı adımız ve şifremizle giriş yaparak kullanabilir, fatura işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
igdaş internet şubesi üyelik

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. İGDAŞ ihalesindeki sürpriz değişiklik vatandaşa zamlı gaz olarak yansıyacak

  2. İki tane giyince kafa kafaya üç tane giyince İGDAŞ dan para mı alıyoruz?

  3. İgdaş’ı Gazprom’a satmışlar….

  4. Ak Parti Grup toplantısında Bitlis’li misafirleri,daha sonrada İBB Gn.Sekreteri ve İGDAŞ yetkililerini misafir ettik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.