Son Sorgulamalar

İGDAŞ Fatura Sorgulama


İstanbul Gaz Dağıtım Şirketi (İGDAŞ) fatura sorgulama ve İGDAŞ fatura ödeme işlemlerinizi İGDAŞ’ın sitesi üzerinden online olarak yapabilirsiniz. İGDAŞ fatura sorgulama işlemini yapabilmeniz için İGDAŞ İnternet Şubesine kayıt olmanız gerekmektedir.

İGDAŞ internet şubesine nasıl kayıt olacağınızı bilmiyorsanız  hakkında “İGDAŞ İnternet Şubesine Nasıl Üye Olunur?” başlıklı yazımını inceleyebilirsiniz.

İGDAŞ internet şubesine üye olduktan sonra İGDAŞ Fatura Sorgulaması yapmak için üye olurken belirlemiş olduğunuz kulanıcı adı ve şifrenizi yazıp alt tarafta bulunan giriş butonuna tıkladıktan sonra fatura sorgulama ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İGDAŞ fatura sorgulaması yapmak için tıklayın… 

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
igdaş fatura sorgulama, igdas fatura, igda fatura sorgulama

Benzer Yazı

Sultangazi Belediyesi Şikayet

Kurumlar artık iş yüklerini azaltmak ve işlerini hızlandırmak için işlemlerini online sisteme taşımaktadırlar. İnternetten randevu, …

3 Yorumlar

  1. Faturalarınızı sorgulayabileceğiniz güzel bir uygulama

  2. merhaba, igdas online sayfasından fatura sorgulayamıyoruz, banka uygulamasından fatura ödeyemiyoruz. sistem ne zaman düzelecek?

  3. 5 ay il dışına çıktım. ayedaş, isk, igdaş hizmet almadığım için fatura göndermemişti. bil bakalım kim 5 ay fatura göndermişti?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.