Son Sorgulamalar

İETT Online Kart Başvurusu


İstanbul’da ulaşımda sorun yaşamamak için yanınızda mutlaka İstanbulkartınızın olması gerekmektedir. Bazen şehiriçi otobüsle ulaşım yapar, bazen tramvayla ulaşım yaparız. Sık sık bir yerden bir yere gidenler, özellikle de çalışanların ve öğrencilerin mutlaka İstanbulkarta sahip olmaları gerekmektedir.

İstanbulkarta sahip olabilmek için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru işlemini online randevu alarak başlatabilirsiniz. İETT online kart başvurusu İETT’nin sitesi üzerinden yapılmaktadır.

İETT Online Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak İETT online kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Vermiş olduğumuz linke tıkladığınızda açılan sayfada size adım adım randevu verilecektir.

1.Adım Başvuru Merkezi Belirleme: İstanbulkarta başvuru yapabileceğiniz yerler bu bölümde size listelenir ve sizden uygun olan başvuru merkezini seçmeniz istenir. Ayrıca yan taraftaki haritada da başvuru merkezleri belirtilmiştir. Bu bölümdeki seçim işlemimizi yaptıktan sonra sonraki bölüme geçmek için KAYDET ve İLERLE butonuna tıklıyoruz.

iett online kart basvurusu
2.Adım Tarih Saat Seçimi: Bu bölümde randevu almak istediğimiz tarihi yazıp saatleri listele butonuna tıklayarak randevu saatlerinin listelenmesini sağlıyoruz. Randevu saatleri sabah 8:30 ile 16:54 arasında verilmektedir. KAYDET ve İLERLE butonuna tıklayarak ilerliyoruz.

3.Adım Kart Türü: Bu bölümde kart türümüzü seçiyoruz. Bu bölümdeki seçenekler Öğrenci Kartı, Öğretmen Kartı ve işlem türü olarakta süre uzatma(vize) ve kart başvurusu. Bize uygun olanını seçip KAYDET ve İLERLE butonuna tıklıyoruz.

4.Adım Kişisel Bilgiler: Bu bölümde bizimle ilgili bilgilerin doldurulacağı alanlar bulunmaktadır. TC Kimlik numarası, baba adı gibi. Bu alanları da eksiksiz olarak doldurduktan sonra KAYDET ve İLERLE butonuna tıklayarak İETT online kart başvurusu için randevu alma işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

İETT Online Kart Başvurusu randevusu almak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
istanbul kart bakiye sorgulama, akbil bakiye sorgulama, iett istanbul kart bakiye sorgulama, iett kart bakiye sorgulama, istanbul kart bakiye öğrenme, iett bakiye sorgulama, istanbulkart bakiye sorgulama, iett online vize, iett akbil bakiye sorgulama, iett kart sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

8 Yorumlar

  1. Randevu almadan giderseniz git gel yapabilirsiniz. Bu yüzden başvuru merkezlerinden randevu alarak gidin

  2. oooo admin benden önce yorum yazmış. Bende kendimi ilk yorum yapan kişi sanıyordum 🙁

  3. merhaba birşey sorabılır mıyım. ben online başvurun yaparken ödeme alanını doldurmamıstım. parayı yatırdıktan sonra referans numaramı yazmak istiyorum ama nasıl yamam gerektiğini bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

  4. I’m at Fıstıkağacı İett Durağı

  5. Gel artık 33M (@ Terazidere İETT Durağı)

  6. önce su ürünleri sonra zabıta sonra iett sonra spor il müd. sonra kültür .. her kaba sığmış

  7. محمد فايز

    İETT’nin 130M Tuzla (Deniz Harp Okulu) -kartal metro otobüs seferleri başlamıştır.. Hayırlı Olsun!

  8. Boğaz’dan İETT’yle bile geçmek zevk verirken ayıptır söylemesi bisikletle geçtim. Şimdi anlatmıyım uykunuz kaçar. İyi geceler İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.