Son Sorgulamalar

İdarelerce E-Borç Sorgulama


İdarelerce e-borç sorgulama genelde kurum ve kuruluşlar tarafından yapılmaktadır. Gerçek kişiler genelde idarelerce borç sorgulama işlemi yapmamakta ve istedikleri bilgileri alabilmek için tüzel kişilerin yapmış oldukları sorgulama sonucuna göre hareket etmektedir.

İdarelerce Borç Sorgulama İşlemi Niçin Kullanılır?

İdarelerce borç sorgulama işlemini tüzel kişiler genelde şirketlerin, firmaların borçlarını sorgulama amaçlı kullanmaktadır. Bu sorgulama neticesinde de başvuruları değerlendirilip sonuca ulaşılır. Örneğin A firması bir bankadan kredi kullanmak istediğinde bankaya yapmış olduğu başvurunun akabinde banka ilk etapta bu firma için borç sorgulama işlemi yapmaktadır. Bu işlemi de idarelerce borç sorgulama sayfası üzerinden yapmaktadır.

İdarelerce Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İdarelerce borç sorgulama işlemini yapabilmeniz için aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak açılacak olan sayfayı kullanmanız gerekmektedir. Bu ekranda sizden kullanıcı adı ve şifreniz sorulacaktır.

idarelerce-e-borc-sorgulamaİdarelerce borç sorgulama işlemine devam edebilmeniz için kullanıcı adı ve şifre almanız gerekmektedir. Edinilecek olan bir kullanıcı adı ve şifre ile şirketlerin borç bilgilerini sorgulayabilir ve ayrıntılı döküm alabilirsiniz. Sorgulama yapmak istediğiniz firmanın sicil numarasını ve SGK il şube kodunun da bilinmesi gerekmektedir.

İdarelerce e borç sorgulama için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Allianz Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama başlıklı makalemizde Allianz Sigorta ve Allianz Sigorta hasar dosyası sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
idarelerce e borç sorgulama

Benzer Yazı

Sultangazi Belediyesi Şikayet

Kurumlar artık iş yüklerini azaltmak ve işlerini hızlandırmak için işlemlerini online sisteme taşımaktadırlar. İnternetten randevu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.