Son Sorgulamalar

İcralık Mal Satışı


Adalet Bakanlığı icra işlerinin daha etkin, hızlı ve duyurulabilir olması için UYAP e-satış portalı geliştirmiştir. Bu portalın amacı zamandan tasarruf etmektir. Adalet Bakanlığının bu sistemi sayesinde artık nerede hangi mallar icra yoluyla satılıyor hepsini görebilirsiniz.
UYAP e-satış portalında icralık ürünleri görebilir, bu malların özelliklerini inceleyebilir ve bu mallara fiyat teklifi verebilirsiniz.Adalet Bakanlığı’nın bünyesinde kurulan UYAP e satış portalı icralık olan malların icra saatlerini tarihlerini ve muhammen bedelleri gibi bilgileri göstermektedir.
 
UYAP e-satış portalında nasıl teklif vereceğinizi bilmiyorsanız kılavuzu inceleyebilirsiniz. UYAP e-satış portalı teklif verme kılavuzu için tıklayın…
 
UYAP e-satış portalına ulaşmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
yhs-ddc_bd, icralık mallar

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. İcralık Akrabadan Alınan Mal Hayatını Kararttı Aydın’da.

  2. Güzel haber. Sadece icralık oldunuz diye hapse girmezsiniz. Icra taahhüdü vermeyin mal kaçırmayın yeter ?

  3. İcralık mal almada korkulacak hiçbir şey arkadaşlar.Prosedür basit.icraya git,dosyayı bul,borcu hesaplat,verilen hesaba yatır.yazı al.bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.