Son Sorgulamalar

HGS Müşteri Hizmetlerine Nasıl Üye Olunur?


HGS etiketi araçlarımızın köprü ve otobanlardan geçişlerde kullandığımız gayet kullanışlı bir sistemdir. Bu sistemle geçişlerde durmadan otobana giriş yapabilir, köprülerden geçiş yapabiliriz.
HGS üyeliğimiz boyunca yapmış olduğumuz geçişlerden HGS etiketimize yüklü olan bakiyeden düşüş yapılmaktadır. HGS kalan bakiyenizi HGS Müşteri Hizmetlerinin sayfasından öğrenebilir, dilerseniz yardımcı olması açısından HGS Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
HGS Bakiye Sorgulaması yapabilmek için HGS Müşteri hizmetlerinin sitesine üye olmanız gerekmektedir. Şimdi size HGS Müşteri Hizmetlerine nasıl üye olunur bunu anlatacağım.
1) Yazımızın en sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak veya hgsmusteri.ptt.gov.tr adresine giriş yaparak HGS müşteri hizmetlerinin sitesine bağlanıyoruz.

2) Açılan sitede müşteri hizmetlerine giriş yapmak için tıklayın yazan linke tıklıyoruz.

3) Yeni açılan site HGS Müşteri Hizmetleri giriş yapmak için kullandığımız sitedir. Bize kullanıcı adı ve şifremizi soracaktır. Bizim henüz üyeliğimiz olmadığı için bu bölümleri boş bırakarak alt tarafta bulunan “Üye Olun” linkine tıklayarak HGS Müşteri Hizmetleri üyelik sayfasını açıyoruz.

4) Bu bölümde bizden bazı alanları doldurmamız istenecektir. Bunlar TC Kimlik/Vergi No, e-posta adresimiz, kendi belirleyeceğimiz HGS Müşteri Hizmetleri bölümüne giriş yaparken kullanacağımız şifremiz ve güvenlik için resimde belirtilen karakterleri ilgili yerlere girdikten sonra alt tarafta bulunan “Üye Ol” butonuna tıklıyoruz.

Böylece HGS Müşteri hizmetlerinin sitesine üyelik işlemimiz tamamlanmış olmaktadır. Artık HGS Bakiye Sorgulamanızı rahatlıkla yapabilirsiniz. HGS Bakiye sorgulamasının nasıl yapılacağını görmek için HGS Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

HGS Müşteri hizmetleri sitesine üye olmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
hgs müşteri hizmetleri

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Hgs müşteri hizmetlerine ulaşabilene helal olsun sabaha karşı aradım yine çok yoğunmuş inanılmaz

  2. HGS müşteri hizmetlerine 444 1117 ulaşmak imkansız.. ne yapsak? E-posta da gönderdik.. hala cevap yok

  3. HGS Sorgulama Ve PTT Müşteri Hizmetleri hgs hgsbakiyesorgulama hgsbakiyeyükleme hgssorgulama Detay ->

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.