Son Sorgulamalar

Hastane İlave Ücret Sorgulama


Ülkemizdeki sağlık kuruluşları artık çoğu hizmeti ücretsiz vermektedir. Bu sebepten dolayı basit bazı sağlık hizmetlerinde veya acil vakalarda ücretsiz olarak hizmet almaktayız. Bazı durumlarda yapılan hizmetin karşılığı maaşımızdan veya emekli aylığımızdan da kesilebilmektedir.

Özel hastanelerde muayene olduğunuzda veya özel hastanelerden bir hizmet aldığınız zaman ilave ücret tahsil edilebilmektedir. Bu ücret sizin almış olduğunuz hizmete göre ve sizden istenen tetkik tahlillere göre değişmektedir.

Hastane İlave Ücret Sorgulama

Hastanelerin alacağı ilave ücretleri internet üzerinden sorgulayabilirsiniz. İnternetten hastane ilave ücret sorgulama işlemi için aşağıda sizlere verilmiş olan link yardımıyla açılacak olan sayfada durumunuzu seçip listelettirebilirsiniz.

Hastane ilave ücret sorgulama için yapmanız gereken muayene olduğunuz hastaneyi seçip ardından ilave ücret oranı, tedavi türü, muayene olduğunuz branşı seçip hesapla butonuna tıklamaktır.

Hastane İlave Ücret Sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Hastane Arama, Hastane Sorgulama başlıklı makalemizde aradığınız doktor nerede çalışmakta ve hastane arama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.