Son Sorgulamalar

Hastane Arama, Hastane Sorgulama


Ülkemizde birçok özel hastane bulunmaktadır. Bu hastanelere de her gün yenileri eklenmektedir. Dolayısıyla hangi hastanede hangi branşlarda muayene var, hangi doktorlar var, doktorların çalışma zamanları gibi bilgileri öğrenebilmeniz zorlaşmaktadır. Bu ve bunun gibi bilgileri internet üzerinden hastane arama, hastane sorgulama sayesinde yapmanız mümkün olmaktadır.

Hastane Arama, Hastane Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz link sayesinde sözleşmeli hastane arama işlemlerinizi yapabilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda hastane sorgulaması yapmak istediğiniz ili ve sorgulamak istediğiniz branşı seçmelisiniz. Hangi branştan doktor arıyorsanız hastane türü bölümünde o türü seçmelisiniz. Hastane türü bölümünden herhangi bir seçim yapmamışsanız seçmiş olduğunuz ilde bulunan bütün özel hastaneler listelenmektedir. Branş seçim işleminden sonra güvenlik kodunu ilgili alana yazıp sorgula butonuna tıklayıp hastanelerin listelenmesini sağlayın.

Listelenen özel hastanelerden aradığınız hastanenin üzerine tıklayarak hastanede muayenesi yapılan yani doktor olan branşları listeleyebilirsiniz. Sorguladığınız branşın üzerine tıklayarakta sağ tarafta hastanede bulunan doktorları listeleyebilir ve doktorun isminin üzerine tıklayarak ta doktor hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Böylece hangi hastanede hangi doktor var, aradığınız doktor nerede çalışmakta, özel hastane doktor bilgileri gibi bilgileri görebilir ve buna göre hastane seçim işleminizi yapabilirsiniz.

Hastane arama, hastane sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Doktor Arama, Doktor Sorgulama başlıklı makalemizde Doktor sorgulama ve hangi doktor nerede çalışıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.