Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme


, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Fatih Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bir hastanedir. Hastanenin inşaatı 456 yıl önce tamamlanmış, 1843 yılında ise kadınlara tahsisi edilmiştir. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarih boyunca yıpranıp yıkılmış ama her defasında yeniden inşaası yapılmıştır. Hastanenin uzun olan geçmişini daha detaylı incelemek istiyorsanız hastanenin resmi sitesine bakabilirsiniz.

Öğrenme

Laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi artık çoğu hasta için sıradan bir iş halini aldı. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi için hastanenin resmi web sitesine bakabilirsiniz. Bu işlemi yapabileceğiniz link aşağıda sizlere verilmiştir.

İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranızı ve hasta numaranızı yazmanız gereken bir alan gelecektir. Bu alanlara ilgili bilgileri yazıp giriş yap butonuna tıklayarak laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

haseki-egitim-ve-arastirmaNot: Laboratuvar sonuçlarınızı görmek için, hastanemiz tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Hasta Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız.

Sonuç görme ekranına giriş yapamıyorsanız lütfen hastanemizle iletişime geçiniz.

Üzerinde doktor imzası ve kaşesi bulunmayan raporların ve sonuçların resmi geçerliliği yoktur.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

ve İletişim Bilgileri

Aşağıda sizlere Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, adresi gibi bilgiler verilmiştir.

HASEKİ HASTANESİ MERKEZ BİNA
Telefon : +90 (212) 529 44 00
Fax : +90 (212) 589 62 29
 E-Posta : hasekikalite@hasekihastanesi.gov.tr
Adres : Millet Cd. Aksaray / Fatih -İSTANBUL
29 MAYIS EK HİZMET BİNASI
Telefon : +90 (212) 533 34 61 – 68
Fax : +90 (212) 589 62 29
 E-Posta : hasekikalite@hasekihastanesi.gov.tr
Adres : Vatan Caddesi 29 Mayıs Sokak 34250 Fatih -İSTANBUL

Bir önceki yazımız olan Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma başlıklı makalemizde İnternetten hastane randevusu alma, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten online randevu alma ve Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
haseki eğitim ve araştırma hastanesi laboratuvar sonuçları, laboratuvar sonuç haseki, haseki egitim ve arastirma hastanesi tahlil sonuclari, haseki hastanesi test sonuc ogrenme, haseki tahlil sonucu ögrenme, haseki kan sonucu, haseki hastanesinden sonuç öğrenme, haseki hastanesi tahlil sonucu öğrenme, haseki eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonucu, rejiyonelanestezi
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By Mahm

  2. By geldim

  3. By Nurdan

Bir Cevap Yazın