Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma


köklü bir geçmişe sahip olan bir hastanedir. Hastane yapıldığı zamandan bu yana yıkılmış yıpranmış yerine yeniden yapılmıştır. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1843 yılında kadınlara tahsis edilmiştir.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı’nın bir uygulaması olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi(MHRS) hastaların hastanelerden randevu almasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem yardımı ile özel hastaneler ve üniversite hastaneleri hariç bütün hastanelerden online randevu alabilirsiniz.

haseki-egitim-ve-arastirma işlemi için de MHRS yi kullanabilirsiniz. Bu sistemin nasıl kullanılacağı hakkında daha detaylı bir bilgi almak için “MHRS Hastaneden Randevu Alma” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten online randevu alma işlemi için TIKLAYIN…

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefonla Randevu Alma

Telefonla hastanelerden randevu almak istiyorsanız telefonunuzdan 182 yi tuşlamanız yeterlidir. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefonla randevu alma işlemi için de 182 yi kullanabilirsiniz. Bu işlemi yaparken sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri temsilciye verip telefonla hastane randevusu alma işleminizi yapabilirsiniz.

ve İletişim Bilgileri

Aşağıda sizlere Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, adresi gibi bilgiler verilmiştir.

HASEKİ HASTANESİ MERKEZ BİNA
Telefon : +90 (212) 529 44 00
Fax : +90 (212) 589 62 29
 E-Posta : hasekikalite@hasekihastanesi.gov.tr
Adres : Millet Cd. Aksaray / Fatih -İSTANBUL
29 MAYIS EK HİZMET BİNASI
Telefon : +90 (212) 533 34 61 – 68
Fax : +90 (212) 589 62 29
 E-Posta : hasekikalite@hasekihastanesi.gov.tr
Adres : Vatan Caddesi 29 Mayıs Sokak 34250 Fatih -İSTANBUL

Bir önceki yazımız olan Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu ve Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By N.

Bir Cevap Yazın