Son Sorgulamalar

HAS Turizm İnternetten Online Bilet Alma


Kuruluşu 1900’lü yılların başına dayanan HAS Turizm 3 kıtada otobüs seferlerine devam etmektedir. Has Turizm ilk kurulduğu yıllarda sadece insan taşımacılığı değil yük taşımacılığı da yapmakta idi. Büyükbaba Kamil İsmail Kara at sırtında 1940’lı yıllara kadar posta taşımacılığı  yaptı. Ardından İsmail ve Selim Kara kardeşler at arabası ile taşımacılık yapmaya başladılar.

1952 yılından itibarende kamyondan bozma otobüs ile Antakya – Ceyhan- Adana – Tarsus – Mersin hattında ilk seferler başlayıp bugünlere geldi.

Has Turizm İnternetten Online Bilet Nasıl Alınır?

has-turizm-bilet-almaHas Turizm online bilet alma işlemini yapabilmeniz için aşağıda size bir link verilmiştir. İlgili bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfadan bilet alabilir veya bilet rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfada kalkış yerinizi ve nereye gitmek istediğinizi ardından gitmek istediğiniz tarihi seçerek ileri butonuna tıklayın. Karşınıza seçmiş olduğunuz tarihteki seferler çıkacaktır.

Hangi saatte gitmek istiyorsanız ilgili saati seçerek otobüsteki koltuklardan seçim ekranına geçin. Otobüsteki koltuklardan boş olan koltuğu seçtikten sonra açılacak olan ekranda ad soyad, TC kimlik no, biniş yeri gibi bilgileri doldurup sonraki bölüme geçin. Sonraki bölümde ödeme işleminizi yapıp işleminizi sonlandırın. Böylece Has Turizm internetten online bilet alma işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Has Turizm İnternetten online bilet alma işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 2015 PYBS Puanı Nasıl Hesaplanır? başlıklı makalemizde PYBS Puan Hesaplama ve PYBS puanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. Öz has Hell’s Kitchen turizm

  2. Evet Has Bingöl Turizm’in sayın yolcuları ” bu andan itibaren geceye yalnız olarak devam ediyoruz.”

  3. o an onu sevinçten öpesim geldi. Neyse, diyeceğim o ki: Yaşasın Has Turizm. ?

  4. 48 kişi ninni dinliyoruz şu an teşekkürler Has Turizm ? hala ağlıyoooorrr ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.