Son Sorgulamalar

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Online Randevu Alma


Ülkemiz sağlık alanında saygın bir yere sahip olan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 1966 yılında kurulmuştur. O zamandan bu zamana sayısız hastayı iyileştirmiş, sayısız öğrenci mezun etmiştir.

Üniversitede yaklaşık 550 öğretim üyesi, 700 araştırma görevlisi mevcuttur.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Online Randevu Alma

Ülkemizin bilişim sektöründe kaydettiği ilerlemenin neticesine bağlı olarak özel sektör ve üniversite hastaneleri de kendini bilişim sektöründe geliştirmiştir. Bu yüzden artık internet üzerinden çoğu bilgiye ulaşmamız, çoğu işlemimizi internet üzerinden yapmamız mümkündür. Bu işlemlere hastaneden online randevu alma da dahildir.

hacettepe-universitesiHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu alma işlemi de çok basit bir işlemdir. Çünkü üniversitenin web sayfası üzerinde bulunan online işlemler üzerinden hastaneden randevu alma işleminizi yapmanız mümkündür. Aşağıda bu işlemi yapabileceğiniz bağlantı sizlere verilmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi online randevu alma işlemini ilgili bağlantıdan yapabilirsiniz. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranız, doğum yılınız ve baba adınız sorulan bölüme bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girip giriş butonuna tıkladığınızda hastane randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi internetten online randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri

Aşağıda Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi telefon numarası, adresi gibi bilgiler sizlere verilmiştir.

Adres:Hacettepe Mh. 06230 Ankara Türkiye

Telefon: +90 (312) 305 50 00

Faks: +90 (312) 305 50 00

Email: hastane@hacettepe.edu.tr

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ülkemizin en büyük ve en gelişmiş fakültelerinden biridir. Bence dünyada da ilk sıralara girer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.