Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme


bünyesinde birçok polikliniği barındıran saygın bir hastanedir. Hastanenin birçok öğretim üyesi ve çalışanı bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ülkemizin sayılı üniversitelerinden biridir.

Öğrenme

İnternetten tahlil sonucu öğrenme işlemi yapabilmek için tahlil yaptırdığınız hastanenin web sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi içinde aşağıda size bir link verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda tahlil sonucu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

hacettepe-universitesiİlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranızı ve hasta numaranız istenecektir. Bu bilgileri girip giriş butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu görebilirsiniz. Hasta no gibi numaralar genellikle barkodunuzun üzerinde bulunmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri

Aşağıda , adresi gibi bilgiler sizlere verilmiştir.

Adres:Hacettepe Mh. 06230 Ankara Türkiye

Telefon: +90 (312) 305 50 00

Faks: +90 (312) 305 50 00

Email: hastane@hacettepe.edu.tr

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
hacettepe hastanesi tahlil sonuçları öğrenme, hacettepe tahlil sonuçları, Hacettepe Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, HACETTEPE HASTANESİ TAHLİL SONUÇLARI, hacettepe laboratuvar sonuçları, hacettwpe hastansi laboratuvar sonuclari, hacettepe kan sonuçları, hacettepe sonuç sorgulama, hacettepe sonuç ogrenme, hacettepe hastanesi laboratuar sonuçları
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın