Son Sorgulamalar

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri


Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini sağlamaktadır. Bu yüzden dilek, öneri ve şikayet gibi durumların değerlendirilip sonuca bağlanması önemlidir.

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Güngören Belediyesi e-belediye sistemi ile vatandaşlara hizmet veren belediyelerden biridir. E-belediye sistemi sayesinde dilek, öneri ve şikayetleri alıp gerekli yerlere ulaştırılmaktadır.

Aşağıda sizlere Güngören Belediyesi şikayet, dilek ve öneri gibi işlemleri yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir. İlgili bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfada ilk önce şikayet, dilek ve öneride bulunan kişinin bilgileri istenmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra isteğinizle ilgili geri dönüş seçeneğinizi belirleyebilirsiniz. Bu seçenek sizlere isteğiniz hakkında ne şekilde geri dönüt verileceğini belirtmenizi sağlamaktadır.

Alt bölümde ise şikayet, dilek ve önerileriniz ile ilgili isteğinizi yazabileceğiniz alan bulunmaktadır. Bu alana şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Güngören Belediyesi şikayet, dilek ve öneride bulunmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Güngören Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Güngören Belediyesi borç sorgulama ve ödeme ve TC kimlik numarası ile borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.